W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

PZLA Mistrzostwa Polski - srebrny medal Izabeli Paszkiewicz

PZLA Mistrzostwa Polski - srebrny medal Izabeli Paszkiewicz
26.04.202116:00

Po brązowym medalu Mistrzostw Polski w maratonie i wypełnieniu minimum na Igrzyska Olimpijskie, zawodniczka AZS UMCS do kolekcji dołożyła kolejny krążek. Tym razem srebro mistrzostw Polski w biegu na 10 000 metrów!

Zawody odbyły się w Goleniowie. Izabela Paszkiewicz linię mety przekroczyła z czasem 32:25.67 sekundy, co dało drugie miejsce i kwalifikację na Puchar Europy, który odbędzie się w Birmingham. Bieg wygrała zawodniczka LKS Pszczyny, Sylwia Indeka, lepsza o półtorej sekundy.

Drugi medal mistrzostw Polski w przeciągu sześciu dni. Bajka! Byłam ciekawa, jak się będę czuła po maratonie. Samopoczucie świetne! To była dobra decyzja, by startować. 10 000 metrów po maratonie to przebieżka (śmiech) – skomentowała w swoich mediach społecznościowych Izabela Paszkiewicz.

Gratulacje!

źródło: azs.umcs.pl

WYDARZENIA POLECANE