W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Weź udział w Teście Coopera!

Weź udział w Teście Coopera!
16.09.202108:09

Test Coopera polega na pokonaniu jak najdłuższego dystansu w ciągu 12 minut - nic więcej. Można biec, maszerować, skakać, byle pieszo. Swoją kondycję można będzie sprawdzić 17 i 18 września br. na stadionie lekkoatletycznym przy al. Józefa Piłsudskiego 22 w Lublinie.

Co zrobić aby wystartować?

Należy zgłosić się na stadion w dniu Testu tj.: 17.09.2021 r. w piątek w godzinach 14:30 - 20:30 lub w sobotę 18.09.2021 r. w godzinach 7:30 - 11:30 i wypełnić otrzymaną deklarację wraz z oświadczeniem COVID-19. UWAGA: osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę prawnego opiekuna (można przyjść z wypełnioną już deklaracją: do pobrania deklaracja).
Następnie uczestnik otrzyma numer startowy i godzinę Testu. Przed startem należy się rozgrzać - pomoże w tym instruktor. Po zakończeniu biegu każdy uczestnik otrzyma certyfikat. Pozostaje już tylko odczytanie w tabelach poziomu swojej sprawności fizycznej, w zależności od wieku i pokonanego dystansu. Zestawienie wyników ukaże się na stronie internetowej tak szybko, jak to możliwe.

Tego samego dnia będzie można również wziąć udział w Lubelskim Festiwalu Sztafet.