W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Loteria Rozlicz PIT w Lublinie - 3 razy więcej zgłoszeń niż przed rokiem

11.05.202013:24

Ponad 6,2 tysiąca zgłoszeń wpłynęło w loterii "Rozlicz PIT w Lublinie". To trzy razy więcej niż przed rokiem, gdy wynik zatrzymał się na niespełna dwóch tysiącach osób. Do końca maja mieszkańcy mogą rozliczyć podatek dochodowy w Lublinie i zgłosić udział w loterii.

- Lublinianie stają na wysokości zadania. Na ten moment do loterii „Rozlicz PIT w Lublinie” otrzymaliśmy już trzy razy więcej zgłoszeń niż w ubiegłym roku. Dziękuję wszystkim, którzy zdecydowali się wziąć udział w loterii i zachęcam tych, którzy rozliczenie mają jeszcze przed sobą. W obecnym czasie to szczególnie ważne, ponieważ spodziewamy się mniejszych dochodów w budżecie miasta z uwagi na wprowadzony stan epidemii, jak również z powodu zmian w systemie podatkowym. Wpływy z PIT to największe źródło dochodów budżetu miasta wynoszące aż 1/4 wszystkich środków gromadzonych w budżecie. Z każdego 1000 zł zapłaconego przez mieszkańca podatku dochodowego, 484 zł trafia z powrotem do budżetu Miasta Lublin. Obecnie każda kwota zwiększająca dochody budżetowe będzie miała wpływ na decyzje o realizacji zadań inwestycyjnych. Tak duże zainteresowanie mieszkańców udziałem w loterii jest wyrazem ich lokalnego patriotyzmu - mówi Krzysztof Żuk, Prezydent Miasta Lublin.

Loteria Rozlicz PIT w Lublinie skierowana jest do wszystkich, którzy płacą podatek dochodowy PIT w naszym mieście, tj. osób, które w rocznym rozliczeniu podatku wskażą Lublin jako miejsce zamieszkania oraz złożą deklarację PIT za rok 2019 w jednym z Urzędów Skarbowych w Lublinie, wskazanych w regulaminie loterii lub za pośrednictwem usługi e-PIT. Te osoby mogą, wypełniając specjalny formularz zgłoszeniowy na stronie Lublin.eu lub wrzucając jego papierowy odpowiednik do urny, wziąć udział w miejskiej loterii i wygrać atrakcyjne nagrody. W loterii „Rozlicz PIT w Lublinie”, oprócz samochodu można wygrać inne cenne nagrody – rowery, hulajnogi elektryczne, tablety, czytniki e-book, dyski zewnętrzne, nawigacje samochodowe.

Terminy loterii:

  • przyjmowanie zgłoszeń: do 31 maja
  • losowanie laureatów: 9 czerwca, Ratusz s. 24
  • rozdanie nagród: 30 czerwca
  • czas trwania całej loterii: 16 marca - 3 sierpnia.

Banner PIT Udział