W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Hulajnogi elektryczne do wypożyczenia w Lublinie

Hulajnogi elektryczne do wypożyczenia w Lublinie
18.10.201912:43

Mieszkańcy Lublina mogą korzystać z hulajnóg lektrycznych, które wypożyczane są na minuty. Usługę oferuje Blinkee.city, firma zadebiutowała w naszym mieście wiosną 2018 oferując do dyspozycji mieszkańców skutery Blinkee, a od 18 października również 100 sztuk hulajnóg.

Blinkee.city to rozwijająca się sieć skuterów i hulajnóg elektrycznych na minuty w Europie. Na pojazdach firmy można poruszać w 28 miastach w Polsce oraz 8 metropoliach zagranicznych (Budapeszt, Pecs, Split, Omis, Walencja, Castello de la Plana, Bukareszt, Sztokholm) i na Malcie. Wystarczy darmowa aplikacja ściągnięta na smartfon i zarejestrowane konto. Ekologiczne jednoślady cieszą się popularnością. Usługa ma ponad 470 tys. zarejestrowanych użytkowników. W 2018 r. przejechali oni w sumie 5 600 908 kilometrów, a tym samym zaoszczędzili 661 ton dwutlenku węgla. Wszystkie rozwiązania informatyczne oraz elektroniczne zastosowane w pojazdach blinkee.city są w 100% autorstwa założycieli firmy.