W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Komunikat LPEC dotyczący bezpieczeństwa

Komunikat LPEC dotyczący bezpieczeństwa
15.05.202413:57

W związku z otrzymaniem sygnału o możliwości pojawienia się osób podszywających się pod pracowników Lubelskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej S.A., Spółka zwraca uwagę mieszkanek i mieszkańców Lublina na kwestie bezpieczeństwa.

Priorytetem LPEC S.A., jako firmy, która dostarcza ciepło systemowe oraz świadczy usługi konserwacji instalacji grzewczych w budynkach na terenie całego miasta, jest zapewnienie bezpieczeństwa klientów oraz pracowników. W związku z tym Spółka przypomina wszystkim mieszkankom i mieszkańcom, że pracownicy LPEC S.A. odwiedzają mieszkania klientów jedynie po wcześniejszym zgłoszeniu i potwierdzeniu wizyty. Ponadto należy pamiętać, że pracownicy firmy zawsze noszą niebieskie stroje robocze z wyraźnym logo LPEC S.A. oraz posiadają imienne identyfikatory.

Jeśli pojawią się jakiekolwiek wątpliwości co do tożsamości osoby przedstawiającej się jako pracownik LPEC, należy skontaktować się z Centrum Zgłoszeń pod numerem telefonu: 327 788 988.

Dla Lubelskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej S.A. bezpieczeństwo mieszkanek i mieszkańców Lublina jest najważniejsze, dlatego Spółka apeluje o ostrożność i reagowanie w przypadku podejrzeń.