W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Rozliczasz PIT w Lublinie? Weź udział w loterii z nagrodami

Rozliczasz PIT w Lublinie? Weź udział w loterii z nagrodami
22.04.202411:21

Już po raz szósty każdy, kto rozliczył podatek dochodowy od osób fizycznych w Lublinie, może wygrać atrakcyjne nagrody. Na zwycięzców loterii „Rozlicz PIT w Lublinie” czekają samochód hybrydowy Toyota Yaris oraz piętnaście nagród pieniężnych o wartości od 1 tys. do 2 tys. zł. Aby wziąć udział wystarczy do 1 czerwca wypełnić papierowy kupon lub formularz na stronie lublin.eu/PIT. Z drugiej możliwości skorzystało już ponad 10 tys. osób.

– Loteria jest dla wszystkich, którzy wybrali Lublin jako miejsce do życia i tutaj rozliczają swoje zeznania podatkowe. Wpływy z tytułu udziału w podatku PIT są największym źródeł dochodu miasta i tylko w ubiegłym roku wyniosły blisko 500 mln zł. Te środki przeznaczamy m.in. na miejskiej drogi, żłobki, przedszkola i szkoły, a także wsparcie instytucji kultury i pozostałą miejską infrastrukturę. Mieszkanki i mieszkańcy, którzy rozliczają podatki w Lublinie, mają realny wkład w jego rozwój – mówi Krzysztof Żuk, Prezydent Miasta Lublin

Łączna pula nagród w miejskiej loterii „Rozlicz PIT w Lublinie” przekracza 123 tys.. Nagroda główna o wartości ponad 103 tys. zł to samochód osobowy Toyota Yaris Hybrid o wartości jednostkowej 93 tys. zł wraz z dodatkową nagrodą pieniężną na pokrycie podatku dochodowego od wygranej. Nagrody I stopnia to 5 nagród pieniężnych o wartości jednostkowej 2 tys. zł. Nagrody II stopnia to natomiast 10 nagród pieniężnych o wartości jednostkowej 1 tys. zł.

Udział w loterii mogą wziąć osoby pełnoletnie, które w 2024 roku złożyły deklarację podatkową za 2023 rok w jednym z Urzędów Skarbowych w Lublinie i wskazały Lublin, jako miejsce zamieszkania. Aby zgłosić się do loterii należy wypełnić formularz online na stronie internetowej lublin.eu/PIT lub udać się do jednego z Punktów Obsługi Loterii i na miejscu wypełnić dostępny tam kupon (formularz papierowy) oraz wrzucić go do specjalnej urny. Punkty obsługi Loterii znajdują się we wszystkich Biurach Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta Lublin (ul. Wieniawska 14, ul. Filaretów 44, ul. Szaserów 13-15, ul. Franciszka Kleeberga 12a, ul. Nowy Świat 38), w Wydziale Komunikacji (ul. Czechowska 19a), biurowcu przy ul. Spokojnej 2 i Ratuszu (pl. Łokietka 1).

Zwycięzców miejskiej loterii „Rozlicz PIT w Lublinie” poznamy 20 czerwca.