W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

W wakacje wszystkie miejskie żłobki będą czynne

W wakacje wszystkie miejskie żłobki będą czynne
01.07.202014:49

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom lubelskich Rodziców, w wakacje wszystkie miejskie żłobki będą czynne. Miasto odstąpiło od dotychczas stosowanej zasady dyżurów wakacyjnych. Dodatkowo, w związku z łagodzeniem obostrzeń, od 1 lipca została zwiększona liczba dostępnych miejsc w miejskich żłobkach z 460 do 552, przy jednoczesnym zapewnieniu bezpieczeństwa zarówno dzieciom, jak i pracownikom.

Ponadto w okresie wakacyjnym Miasto przedłuża zwolnienie z czesnego Rodziców, których dzieci w lipcu i sierpniu nie skorzystają z opieki żłobkowej. Osobom tym, nie będą naliczane opłaty związane z pobytem dziecka w żłobku. Zwalnianie z opłat odbywać się będzie na zasadach obowiązujących w czerwcu.

Szczegółowe informacje dotyczące liczby miejsc, opłat za lipiec i sierpień, limitów miejsc oraz zasad sprawowania opieki nad dziećmi można uzyskać w Miejskim Zespole Żłobków w Lublinie, tel. 81 466 49 91, mzz@zlobki.lublin.eu, www.zlobki.lublin.eu.