W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Wstrzymanie naliczania i egzekwowania opłat w miejskich żłobkach

03.04.202014:13

Ze względu na czasowe zawieszenie działalności żłobków publicznych, będące efektem ogłoszenia w Polsce stanu epidemii, od 1 kwietnia do 30 kwietnia z możliwością wydłużenia, wstrzymane zostaje naliczanie i egzekwowanie opłat za pobyt dzieci w żłobkach publicznych przez Miejski Zespół Żłobków w Lublinie.

Dyrektor Miejskiego Zespołu Żłobków w Lublinie przygotuje aneksy do umów zawieranych z rodzicami o świadczenie usług opiekuńczych z uwzględnieniem art. 495 Kodeksu cywilnego.W dniu 6 kwietnia 2020 r. rodzice zostaną poinformowani telefonicznie przez dyrektorów żłobków o możliwości pobrania ze strony internetowej Zespołu wzoru aneksu do w/w umowy. Podpisany i zeskanowany aneks rodzice proszeni są o przesłanie na adres e-mail żłobka, do którego dziecko jest zapisane.  

Szczegółową informację w sprawie trybu zwolnienia z odpłatności opublikuje na swojej stronie internetowej Miejski Zespół Żłobków. Informację będzie można również uzyskać pod nr telefonu: 81 466 49 91.