W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Plan dla Dzielnic – zapraszamy na spotkania

Plan dla Dzielnic – zapraszamy na spotkania
25.10.202114:53

Już dziś można zgłosić udział w spotkaniu z Krzysztofem Żukiem, Prezydentem Miasta Lublin, dotyczącym stworzenia „Planu dla dzielnic”. Rusza cykl spotkań, spacerów i warsztatów, których efektem będzie stworzenie 27 „Planów dla dzielnic”.

W ramach tworzenia „Planów dla dzielnic” przez najbliższe dwa kwartały odbędą się spotkania w dzielnicach. Udział w nich wezmą Prezydent Miasta i jego zastępcy, miejscy planiści, pracownicy Biura Partycypacji Społecznej, Wydziału Strategii i Przedsiębiorczości oraz dyrektorzy wydziałów i instytucji miejskich. Wspólnie z mieszkańcami, Radami Dzielnic, lokalnymi działaczami i liderami opinii porozmawiają oni o przyszłości poszczególnych dzielnic. Kolejnym krokiem będą spacery dzielnicowe, podczas których „w terenie” omówione zostaną tematy poruszane podczas spotkań jesienno-zimowych. Następnym etapem będą warsztaty, na których wypracowane zostaną założenia ostatecznego kształtu „Planów dla Dzielnic”. Finalną wersję opracowań poznamy w 2023 r.

Poniżej znajdują się linki do formularzy zgłoszeniowych. Prosimy o wypełnienie klikając na wybrany termin spotkania:

 • 4 listopada, godz. 17.00, Szkoła Podstawowa nr 58 przy ul. Berylowej 7 (dzielnice: Czuby Południowe i Węglin Południowy);
  Dziękujemy za zgłoszenia na spotkanie. Zapraszamy na spotkania Prezydenta Miasta Lublin w kolejnych dzielnicach.
   
 • 30 listopada, godz. 17.00, Zespół Szkół nr 12, ul. Sławinkowska 50 (dzielnice: Sławin, Sławinek, Szerokie); Termin zapisów na spotkanie upływa 26 listopada o godz. 15:30;
  Dziękujemy za zgłoszenia na spotkanie. Zapraszamy na spotkania Prezydenta Miasta Lublin w kolejnych dzielnicach.
   
 • 7 grudnia, godz. 17.00, Szkoła Podstawowa nr 23, ul. Podzamcze 9  (dzielnice: Kalinowszczyzna, Tatary);
  Termin zapisów na spotkanie upływa w niedzielę (5 grudnia) o godz. 24.00.
  Dziękujemy za zgłoszenia na spotkanie. Zapraszamy na spotkania Prezydenta Miasta Lublin w kolejnych dzielnicach.
   

 

Ze względu na sytuację epidemiologiczną i ograniczenia co do wielkości zgromadzenia, na spotkania obowiązują zapisy. Formularze zgłoszeniowe dostępne są na stronie www.plandladzielnic.lublin.eu.
Uczestnictwo można także zgłosić telefonicznie pod numerem: 81 466 2554.

Terminy kolejnych spotkań wyznaczane będą sukcesywnie, z uwzględnieniem obowiązujących obostrzeń wynikających z przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

Podczas spotkań istnieje możliwość skorzystania z tłumacza PJM oraz z kącika animacyjnego dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz 1-3 klasy szkoły podstawowej. Prosimy zaznaczyć taką potrzebę w formularzu.

Zapraszamy!