W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Bezpłatne szczepienia przeciw grypie dla seniorów

Bezpłatne szczepienia przeciw grypie dla seniorów
24.08.201709:07

Zachęcamy do skorzystania z programu bezpłatnych szczepień ochronnych przeciw grypie dla osób powyżej 65 roku życia, który rusza od 11 września. Program ten wpisuje się w działania z zakresu profilaktyki zdrowotnej na rzecz lubelskich seniorów.

Program realizowany będzie do momentu wyczerpania szczepionek, nie dłużej jednak niż do 15 grudnia 2017 r. Osoby zainteresowane mogą zgłaszać się do przychodni realizujących te szczepienia, bez względu na to do jakiego podmiotu leczniczego zapisany jest pacjent. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Szczepienia wykonywane będą w 43 przychodniach na terenie Miasta Lublin. Wykaz realizatorów programu szczepień ochronnych przeciw grypie dla mieszkańców Miasta Lublin powyżej 65 roku życia znajduje się w załączeniu.

Miasto w tym roku przeznaczy łącznie na ten cel blisko 300 tys zł. Planowane jest zaszczepienie 7 270 osób.