W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Konferencja "Rodzina w sytuacji straty bliskiej osoby”

Konferencja "Rodzina w sytuacji straty bliskiej osoby”
09.03.201612:07

Rodzina w sytuacji straty bliskiej osoby” to tytuł ogólnopolskiej konferencji, która 15 marca odbędzie się w Lublinie, na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim (Dr. Męczenników Majdanka 70). Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Prezydent Lublina.

Celem konferencji jest podjęcie dyskusji dotyczącej sytuacji rodziny w obliczu doświadczenia śmierci bliskiej osoby. Problematyka dotyka przeżyć i zmian dokonujących się w człowieku w sytuacji traumy. Uczestnicy wydarzenia będą również rozmawiać nad kierunkami pomocy i rodzajami udzielanego wsparcia rodzinie i jej członkom.

Do debaty zostali zaproszeni pedagogowie, psychologowie, badacze społeczni, filozofowie, teologowie, lekarze, terapeuci, duszpasterze, nauczyciele, wychowawcy oraz wszyscy zainteresowani tą problematyką.

Organizatorem wydarzenia jest Katedra Pedagogiki Rodziny Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II oraz Fundacja Centrum Opieki nad Rodziną „COR”.

Szczegółowe informacje znajdują się w załączeniu.

Pliki do pobrania