W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Konkurs plastyczny "Gorzki smak cukru"

Konkurs plastyczny "Gorzki smak cukru"
19.05.202112:52

Serdecznie zapraszamy uczniów z klas I-III ze szkół podstawowych w Lublinie do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pt. „Gorzki smak cukru”. Konkurs jest organizowany przez Fundację Medicover w ramach Programu „Jedz z Głową” finansowanego ze środków Miasta Lublin.

Celem konkursu jest zaangażowanie uczniów w tematykę zdrowego odżywiania. Tematyka konkursu dotyczy wpływu cukru na nasze zdrowie.

Gorzkie strony słodkiego cukru. Do czego przyczynia się nadmiar cukru jak może wpływać na zdrowie? Uczniowie w ramach konkursu mogą zaprezentować pracę plastyczną wykonaną dowolną techniką na temat „ Gorzki smak cukru”.
Konkurs trwa od 20 maja 2021 r. do 10 czerwca 2021 r.

Zasady udziału w konkursie:

  • każdy z uczniów może przekazać tylko jedną pracę
  • prace przekazane na konkurs muszą być pracami własnymi, wykonanymi dowolną techniką, wcześniej nieopublikowanymi
  • wykonane prace należy sfotografować i przesłać zdjęcie na adres email Koordynatora Programu Jedz z Głową: jolanta.karwat@medicover.pl do końca dnia 10.06.2021 r.

Spośród zgłoszonych prac wyłonione zostaną 3 najciekawsze i 10 prac, które zostaną wyróżnione.
Laureaci konkursu otrzymają nagrody rzeczowe.

Regulamin konkursu oraz plakat znajdą Państwo w poniższych załącznikach.

Pliki do pobrania