W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Konkurs plastyczny „Razem po zdrowie ...PSYCHICZNE”

Konkurs plastyczny „Razem po zdrowie ...PSYCHICZNE”
23.11.201509:06

Miasto Lublin zaprasza do udziału w konkursie plastycznym na plakat pod hasłem: „Razem po zdrowie... PSYCHICZNE” w ramach realizowanego projektu „Wzajemnie pomocni ... w trosce o zdrowie psychiczne”, który jest współfinansowany ze środków Ministra Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu: Oparcie społeczne dla osób z zaburzeniami psychicznymi.

Konkurs adresowany jest do osób doświadczających kryzysów psychicznych oraz studentów i uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Dla zwycięzców przewidziane są atrakcyjne nagrody.

Prace należy składać w Wydziale Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miasta Lublin, ul. Leszczyńskiego 20 do dnia 4 grudnia 2015 r. Szczegółowe warunki konkursu zawiera regulamin konkursu, który jest dostępny  pod tym adresem oraz w załączeniu.