W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Konkurs plastyczny „Talerz pełen zdrowia”

Konkurs plastyczny „Talerz pełen zdrowia”
26.10.202209:48

Serdecznie zapraszamy uczniów z klas I-III ze szkół podstawowych w Lublinie zaangażowanych w program „Jedz z Głową” do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pt. „Talerz pełen zdrowia”.

Konkurs jest organizowany przez Fundację Medicover w ramach Programu „Jedz z Głową” finansowanego ze środków Miasta Lublin.

Celem konkursu jest zaangażowanie uczniów w tematykę zdrowego odżywiania.

Co umieszczać na talerzu, żeby był „pełen zdrowia”? W czym kryją się witaminy i minerały niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu dziecka? Co jeść, żeby być zdrowym? Zachęcamy uczestników konkursu, aby w swoich pracach spróbowali przedstawić odpowiedź na te pytania.

Termin zgłoszeń i przesyłania prac konkursowych to 25.10.2022 r. – 10.11.2022 r.

Zasady udziału w konkursie:

  • w celu wzięcia udziału w konkursie należy założyć profil rodzica oraz dziecka na dedykowanej programowi platformie panel.jedz-z-glowa.pl, a następnie dołączyć do wydarzenia „Konkurs plastyczny talerz pełen zdrowia” znajdującego się w zakładce „Wydarzenia”,
  • każdy z uczniów może przekazać tylko jedną pracę,
  • prace przekazane na konkurs muszą być pracami własnymi, wykonanymi dowolną techniką, wcześniej nieopublikowanymi,
  • wykonane prace należy sfotografować i przesłać zdjęcie wraz z imieniem i nazwiskiem uczestnika na adres email koordynatorki programu Jedz z Głową: agnieszka.mierzwa@medicover.pl do końca dnia 10.11.2022 r.

Spośród zgłoszonych prac Komisja Konkursowa wybierze 3 najlepsze oraz przyzna 10 wyróżnień, a wyniki zostaną ogłoszone 21.11.2022 r.

Laureaci konkursu otrzymają nagrody rzeczowe.

Pliki do pobrania