W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Miasteczko Zdrowia i Urody 2016 - relacja

Miasteczko Zdrowia i Urody 2016 - relacja
07.03.201609:43

Z okazji Dnia Kobiet Urząd Miasta oraz Galeria Olimp po raz kolejny zaprosili mieszkańców Lublina do uczestnictwa w akcji prozdrowotnej "Miasteczko Zdrowia i Urody”, które odbyło się 6 marca. Prezentujemy galerię zdjęć z tego wydarzenia.

Mieszkańcy Lublina mogli skorzystać znieodpłatnych konsultacji z zakresu kosmetologii, wizażu oraz odnowy biologicznej. Można było wykonać bezpłatnie badania profilaktyczne min. pomiaru ciśnienia krwi, poziomu cukru, masy ciała, poziomu substancji smolistych w wydychanym powietrzu. Badania przeprowadzali pracownicy lubelskich zakładów opieki zdrowotnej.

Na uczestników czekało wiele atrakcji i konkursów z nagrodami, występy artystyczne i kwiaty dla Pań oraz życzenia od Prezydenta Miasta Lublin dr Krzysztofa Żuka.

Miasteczko Zdrowia i Urody organizowane jest w celu przypomnienia mieszkankom naszego miasta o potrzebie wykonywania badań profilaktycznych, jako jednego z elementów dbałości o zdrowie. Wszystko odbywało się w miłej atmosferze, którą zapewniły m.in. występy artystyczne dzieci i młodzieży z lubelskich domów kultury oraz zespoły taneczne.

Podczas spotkania zaprezentowano pokazy samoobrony przeprowadzone przez członków Akademii Karate Daniela Iwanka oraz lubelskich policjantów. Była edukacja zdrowotna, pokazy mody, porady wizażystów, wywiady oraz nauka udzielania pierwszej pomocy i rysowanie portretów. W sklepach Galerii Panie mogły dokonać rabatowych zakupów. Atrakcją spotkania był występ lubelskiego zespołu muzycznego Pozytyvni.pl.