W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Miejski Dzień Pracownika Socjalnego - relacja z wydarzenia

Miejski Dzień Pracownika Socjalnego - relacja z wydarzenia
22.11.201613:04

Dzień Pracownika Socjalnego, przypadający na dzień 21 listopada, jest wyrazem uznania dla wszystkich grup zawodowych związanych z szeroko rozumianym obszarem pomocy społecznej. Jest okazją do poznania ich codziennej pracy i szerokiego zakresu działań jakie wykonują na rzecz mieszkańców naszego miasta. Prezentujemy galerię zdjęć.

Podczas uroczystości Pan Krzysztof Żuk Prezydent Miasta Lublin przekazał na ręce pracowników lubelskiej pomocy społecznej oraz Dyrekcji Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Lublinie serdeczne życzenia i podziękowania za zaangażowanie w pracę na rzecz drugiego człowieka. Zwrócił również szczególną uwagę na sprawne i bezkolizyjne wdrożenie, a następnie realizację nowego ogromnego zadania jakim jest program Rodzina 500+.

Święto pracowników socjalnych jest co roku okazją do wręczenia wyróżnień w postaci medali i dyplomów dla osób, instytucji i organizacji pozarządowych szczególnie zaangażowanych w pomoc na rzecz potrzebujących mieszkańców naszego miasta.

W uroczystościach udział wzięli Pan Krzysztof Żuk Prezydent Miasta Lublin, Pan Jarosław Pakuła Wiceprzewodniczący Rady Miasta Lublin, Pani Monika Orzechowska Przewodnicząca Komisji ds. Rodziny Rady Miasta Lublin, Pan Piotr Dreher Przewodniczący Komisji Zdrowia i Pomocy Społecznej Rady Miasta Lublin, Pan Zbigniew Jurkowski Przewodniczący Komisji Samorządności i Porządku Publicznego Rady Miasta Lublin, dyrekcja i pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Lublinie oraz przedstawiciele środowisk pomocy społecznej naszego miasta.