W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Realizacja programu szczepień przeciw wirusowi brodawczaka ludzkiego (HPV)

Realizacja programu szczepień przeciw wirusowi brodawczaka ludzkiego (HPV)
07.04.202108:39

Miasto Lublin rozpoczyna realizację programu szczepień przeciw wirusowi brodawczaka ludzkiego (HPV) dla dziewcząt urodzonych w 2009 roku, mieszkanek Lublina.

W ramach programu zaszczepionych zostanie 500 dziewczynek w wieku 12 lat, tj: urodzonych w 2009 roku. Program realizowany będzie od 19 kwietnia 2021 r. do momentu wyczerpania szczepionek, nie dłużej jednak niż do 10 grudnia 2021 r. Osoby zainteresowane mogą zgłaszać się do przychodni realizujących program, bez względu na to do jakiego podmiotu leczniczego są zapisane. Decyduje kolejność zgłoszeń. Szczepienia wykonywane będą w 33 przychodniach na terenie miasta Lublin i w całości finansowane z budżetu miasta. Wykaz przychodni znajduje się w poniższym załączniku.

Pliki do pobrania