W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Warsztaty z zakresu terapii neurologopedycznej

Warsztaty z zakresu terapii neurologopedycznej
16.09.201509:19

Trwają zapisy na warsztaty szkoleniowe z zakresu „Diagnostyki i terapii neurologopedycznej zaburzeń funkcji oralnych związanych z poborem pokarmów i nadawaniem mowy” prowadzone przez Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Lublinie we współpracy ze Stowarzyszeniem Inicjatyw Społecznych "Integracja".

Warsztaty przeznaczone są dla terapeutów, psychologów, pedagogów, pielęgniarek, instruktorów terapii zajęciowej, fizjoterapeutów, logopedów, zatrudnionych w placówkach działających w granicach administracyjnych miasta Lublin, w których opiekę, terapię i edukację otrzymują dzieci, młodzież i osoby dorosłe z głęboką i znaczną niepełnosprawnością intelektualną sprzężoną z poważnymi ograniczeniami motorycznymi i sensorycznymi.

Uczestnicy szkolenia muszą brać udział w procesie rehabilitacji, terapii i opieki, w tym w czynnościach związanych z samoobsługą oraz nabywaniem kompetencji komunikacyjnych osób w wieku 3-25 lat z niepełnosprawnością intelektualną sprzężoną z rozległymi deficytami w sferze fizycznej .

Warsztaty szkoleniowe „Diagnostyka i terapia neurologopedyczna zaburzeń funkcji oralnych związanych z poborem pokarmów i nadawaniem mowy” odbędą się w dniach 24-25 października 2015 roku (16 godz. dydaktycznych)

Miejsce warsztatów szkoleniowych: Środowiskowy Dom Samopomocy w Lublinie, ul. Zbożowa 22 A

Cena za jedną część szkolenia – 106,00zł.

Zgłoszenia udziału w szkoleniu można dokonać:

- telefoniczne – 660 427 060 lub 606 932 214

- internetowo –

Zapisy na szkolenia będą przyjmowane wg kolejności zgłoszeń.

Szczegółowe informacje dotyczące szkolenia można uzyskać u:

Pani Anny Ryńskiej – tel. 660 427 060 lub 81 466 55 60 w. 11

Pani Sylwii Góźdź – tel. 606 932 214