W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Wstrzymanie naliczania opłat za pobyt dzieci w miejskich żłobkach

Wstrzymanie naliczania opłat za pobyt dzieci w miejskich żłobkach
26.03.202113:14

Miejski Zespół Żłobków w Lublinie na czas od 29 marca do 09 kwietnia 2021 r. wstrzymuje naliczanie i egzekwowanie opłat za pobyt dzieci w żłobkach publicznych. Zwolnienie z opłat obowiązuje te dzieci, które nie uczęszczają w tym okresie do żłobka.

Aby uniknąć naliczenia czesnego za czas nieobecności dzieci w żłobku w okresie od 29 marca do 9 kwietnia, rodzice proszeni są o podpisanie aneksów do umów. Wypełniony, podpisany i zeskanowany aneks, który pobrać można ze strony Miejskiego Zespołu Żłobków, należy przesłać na adres poczty elektronicznej żłobka, do którego uczęszcza dziecko.

Czesne za marzec opłacone już przez rodziców, zostanie rozliczone w kolejnym okresie, gdy dziecko będzie już uczęszczać do żłobka.

Więcej informacji uzyskać można pod numerami telefonów: 81 466 49 91 lub 880 521 926.

Żłobki prowadzone przez Miasto Lublin nadal pozostają otwarte dla dzieci rodziców pracujących w służbach mundurowych i medycznej. Dotyczy to 178 dzieci.