W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Zapraszamy na spotkanie nt. procedury stosowania Niebieskiej Karty

Zapraszamy na spotkanie nt. procedury stosowania Niebieskiej Karty
11.06.201813:31

Przewodniczący Zespołu Interdyscyplinarnego uprzejmie informuje i zaprasza na prelekcję organizowaną przez Zespół Interdyscyplinarny, skierowaną do przedstawicieli placówek ochrony zdrowia z terenu Miasta Lublin (lekarze, pielęgniarki, położne), w zakresie przeciwdziałania przemocy w rodzinie oraz procedury Niebieskiej Karty.
Spotkanie dotyczyć będzie m.in. narzędzia jakim jest dla Sądu i Prokuratury procedura Niebieskiej Karty, ustawowego obowiązku wszczynania procedury Niebieskiej Karty przez przedstawicieli placówek ochrony zdrowia z chwilą powzięcia podejrzenia występowania przemocy w rodzinie, sposobu wypełniania formularzy, współpracy w ramach grup roboczych, a także konieczności zawiadamiania określonych służb o podejrzeniu przestępstwa.

Prelekcja odbędzie w dniu 27 czerwca (środa) o godz. 11.00 w sali nr 401 Sądu Rejonowego Lublin - Zachód w Lublinie przy ul. Wallenroda 4d.

Serdecznie zapraszamy!