W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Znamy laureatów konkursu "Super Żłobek" i "Super Opiekun" 2017

12.02.201814:41

Uroczysta gala, podczas której nastąpiło rozstrzygnięcie i wręczenie nagród w konkursach „Super Opiekun 2017 - małe dziecko - nasza inspiracja” oraz „Super Żłobek 2017 - żłobek przyjazny dziecku i rodzinie” odbyła się w poniedziałek (12 lutego) w Trybunale Koronnym w Lublinie.

Laureat w kategorii "Super Żłobek 2017":

 • Żłobek Nr 3, ul. Wolska 5

Wyniki konkursu w kategorii "Super Opiekun 2017" :

 •    I miejsce: Ewa Stec (opiekun żłobka nr 3)
 •    II miejsce : Anna Jarszak (opiekun żłobka nr 3)
 •    III miejsce  (ex aequo) : Magdalena Szyszka (opiekun żłobka nr 3) i Agnieszka Gorzym ( opiekun żłobka nr 1)

Wyróżnienia otrzymują:

 • Edyta Kostyła (opiekun żłobka nr 7)
 • Magdalena Alsahwi (opiekun żłobka nr 5)

Pozostałe uczestniczki konkursu:

 1. Brus Ewelina
 2. Chruściel Beata
 3. Cieniuch Teresa
 4. Grzeszczak Agnieszka
 5. Korkosz Paulina
 6. Kosiarczyk Agata
 7. Kosidło Ewelina
 8. Niedźwiadek Magdalena
 9. Osiecka Natalia
 10. Pluta Magdalena

Podczas tej wyjątkowej gali nastąpiło rozstrzygniecie piątej, jubileuszowej edycji konkursów "Super Opiekun" i "Super Żłobek", która skłania do refleksji nad tą formą wyróżniania poszczególnych pracowników lubelskich żłobków i samych placówek.

Konkursy są ważną częścią funkcjonowania Miejskiego Zespołu Żłobków w Lublinie, wskazują jakie działania są efektywne, pożądane i takie nad którymi należy się pochylić, by opieka nad najmłodszymi mieszkańcami naszego miasta była jeszcze bardziej profesjonalna i kompleksowa. Pokazują również otwartość na inicjatywy rodziców i współpracę z nimi.

Poprzez konkursy Miejski Zespól Żłobków pragnie również promować najbardziej oczekiwane postawy zawodowe opiekunów, empatyczny kontakt z dzieckiem, kreatywność, aktywność i zaangażowanie w codzienną pracę; wdrażanie nowych pomysłów i budowanie pozytywnego wizerunku placówek w środowisku zewnętrznym.

Organizację konkursów i ich przebieg koordynuje Dyrektor Miejskiego Zespołu Żłobków w Lublinie przy współpracy z dyrektorami żłobków i psychologami.