W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Czas na las czyli przełajowa piątka 4 listopada w Lublinie

Czas na las czyli przełajowa piątka 4 listopada w Lublinie
03.11.2023

Po wiosenno-letniej przerwie wraca cykl biegów przełajowych CITY TRAIL. Jedenasty ogólnopolski sezon biegów ruszył 30 września w Poznaniu. Pierwszy bieg w Lublinie zaplanowano na sobotę, 4 listopada. Start i meta biegu CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden są zlokalizowane na polanie nad Zalewem Zemborzyckim w pobliżu Ośrodka Wypoczynkowego "Forest".

Trasy biegów CITY TRAIL to zawsze 5 kilometrów w pięknej, leśnej scenerii. Właśnie dlatego zawody są dla każdego: dla początkujących, ponieważ dystans 5 kilometrów można przebyć marszobiegiem bez większego wysiłku i dla tych bardziej zaawansowanych, aby mogli sprawdzić się zawsze na tej samej trasie nie tylko w perspektywie miesięcy, ale nawet lat.  Szczegółowe informacje o zawodach oraz zapisy znajdują się na stronie biegu.