W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Drużyna LUK Politechnika Lublin gotowa do rywalizacji!

Drużyna LUK Politechnika Lublin gotowa do rywalizacji!
11.09.2019

Zawodnicy LUK Politechnika Lublin już w sobotę rozegrają swój pierwszy mecz w I lidze. Liczymy, że w Hali MOSiR przy Alejach Zygmuntowskich 4, nie zabraknie dopingujących naszych siatkarzy kibiców.

We wtorek drużyna zaprezentowała się swoim sympatykom w Centrum Kultury. Specjalnych rad udzielił zawodnikom legendarny siatkarz Tomasz Wójtowicz. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele Miasta Lublin, Województwa Lubelskiego, sponsora i Politechniki Lubelskiej. Oprawę wieczoru przygotowali Poławiacze Pereł.

Skład drużyny na sezon 2019/2020:

Przyjmujący: Szymon Seliga, Szymon Pałka, Paweł Rusin, Sławomir Stolc

Atakujący: Jędrzej Goss, Damian Wierzbicki

Środkowi: Kamil Szaniawski, Roman Oroń, Bartłomiej Giza, Radosław Sterna

Rozgrywający: Kamil Durski, Bartosz Zrajkowski

Libero: Rafał Cabaj, Paweł Toborek.

Sztab szkoleniowy na sezon 2029/2020:

I trener: Maciej Kołodziejczyk (od sezonu 2017/2018; w sezonie 2016/2017 był asystentem ówczesnego wtedy trenera Sławomira Czarneckiego)

II trener: Maciej Krzaczek

Statystyk: Jakub Dzirba

Trener przygotowania fizycznego: Bartłomiej Malec

Fizjoterapeuta: Bartłomiej Gołojuch.

Do zobaczenia w sobotę na spotkaniu LUK Politechnika Lublin - APP KRISPOL Września! Bilety na to wydarzenia będzie można zakupić na godzinę przed rozpoczęciem meczu w kasie MOSiR, płatność tylko gotówką. Ceny biletów wynoszą: 5 złotych (ulgowy) oraz 10 złotych (normalny). Cały czas istnieje także możliwość zakupu karnetu na mecze domowe LUK Politechnika Lublin, który obejmuje nie tylko rozgrywki ligowe, ale także spotkania rozgrywane w ramach Pucharu Polski. Koszt karnetu wynosi: 50 złotych (ulgowy) oraz 100 złotych (normalny), który również można nabywać w kasie przed meczem lub zgłaszać chęć zamówienia na adres e-mail: .