W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Emocje w Hali Globus: LUK Lublin - Aluron CMC Warta Zawiercie!

Emocje w Hali Globus: LUK Lublin - Aluron CMC Warta Zawiercie!
29.12.2021

To ostatni mecz w 2021 roku! W środę, 29 grudnia o godzinie 17:30 LUK Lublin zmierzy się z Aluron CMC Warta Zawiercie. Nasza drużyna zaprasza sympatyków siatkówki do wspólnego pożegnania tego historycznego roku.
Bilety dostępne są już w serwisie Eventim. Nowe obostrzenia pozwalają zapełnić trybuny Hali Globus tylko w 30%, ale limit nie dotyczy osób zaszczepionych. Organizatorzy proszą, aby osoby zaczepione dokonowyłą zakupu biletów dla osób zaszczepionych. Kasy biletowe będą otwarte w dniu meczu od godz. 15:30, a drzwi hali zostaną otwarte o godz. 16:30.

Przypominamy również, że każda osoba przebywająca na terenie Hali zobowiązana jest do zakrywania ust i nosa przy pomocy maseczki, zgodnie z zasadami przewidzianami w przepisach prawa oraz do przestrzegania regulaminu imprezy masowej.

Podczas meczu w sklepiku kibica można będzie kupić klubowy kalendarz na 2022 rok!