W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Gwiazdy sportu w SP 51

14.09.2018

Piłkarki ręczne MKS Lublin - Weronika Gawlik, Małgorzata Stasiak i Marta Gęga odwiedziły Szkołę Podstawową nr 51 w Lublinie. Na początku spotkania zawodniczki przedstawiły się i opowiedziały kilka słów o sobie i swojej sportowej karierze. Następnie pytania zadawali uczniowie. Jak zawsze nie zabrakło trudnych i niewygodnych pytań, ale zawsze - pomagając sobie nawzajem - udzielały odpowiedzi. Następnie role odwróciły się i to Weronika, Małgorzata i Marta zadawały pytania uczniom. Kto pierwszy się zgłosił i prawidłowo odpowiedział wygrywał upominki przygotowane przez Fundację Lubelska Manufaktura Inspiracji i klub MKS Lublin. Na koniec zawodniczki rozdały pamiątkowe kartki do autografów, przygotowane specjalnie na tą okazję.  

Drugą część spotkania poprowadziły już same zawodniczki, które zorganizowały pokazowy trening dla dwóch grup uczniów - dziewcząt i chłopców. Po zakończeniu treningu szczypiornistki MKS Lublin pozowały do zdjęć i rozdawały wszystkich chętnym uczniom autografy. 

Wizytę gwiazd zorganizowała Fundacja Lubelska Manufaktura Inspiracji w Lublinie przy współpracy z klubem MKS Lublin i Szkoła Podstawową nr 51 w Lublinie. Spotkanie w ramach projektu Aktywny Uczeń zostało zrealizowane ze środków Budżetu Obywatelskiego Miasta Lublin na rok 2018.