W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF I Lubelski Duathlon - nowy bieg w nowym parku!

11.09.2018

Trwają zapisy na I Lubelski Duathlon, który odbędzie się 23 września na terenie Parku przy ul. Zawilcowej w Lublinie. Będzie to pierwsza impreza organizowana w najnowszym parku w Lublinie, którego budowa dobiega końca.
I Lubelski Duathlon w formule cross jest organizowany z myślą o tych, którzy lubią łączyć dwie najpopularniejsze dyscypliny – bieganie i kolarstwo. Trasa poprowadzi ścieżkami rowerowymi oraz szutrowymi Parku przy ul. Zawilcowej. Uczestnicy Duathlonu będą mieli do pokonania trasę w formule ok. 5 km biegu - ok. 20 km jazdy rowerem - ok. 2,5 km biegu.

Po wyścigu dorosłych odbędzie się wyścig najmłodszych duathlonistów w kategoriach wiekowych: 15-13 lat, 12-9 lat, 8-6 lat, poniżej 5 lat, na odpowiednio krótszych dystansach. Start wyścigu głównego zaplanowany jest na godz. 12:00, natomiast wyścigi młodszych duathlonistów na godz. 15:00. Każdy, kto ukończy wyścig, otrzyma na mecie pamiątkowy medal, a 6 najlepszych mężczyzn i 6 najlepszych kobiet w wyścigu głównym oraz 3 pierwszych chłopców i 3 pierwsze dziewczynki z każdej kategorii wiekowej otrzymają atrakcyjne nagrody ufundowane przez naszych Sponsorów.

Zachęcamy do udziału wszystkich zainteresowanych – profesjonalistów i amatorów. Zapisy prowadzone są pod następującymi linkami:

I Lubelski Duathlon

I Lubelski Duathlon Junior

Regulamin dostępny jest na stronie: #biegnijlublin

 

Pliki do pobrania

plakat - I Lubelski Duathlon 2018.jpg
plakat - I Lubelski Duathlon 2018