W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Kośminek – Święto Dzielnicy na sportowo

Kośminek – Święto Dzielnicy na sportowo
26.09.2013

W ten weekend, 28 i 29 września, na terenie dzielnicy Kośminek odbędzie się Święto Dzielnicy, z imprezami sportowymi i wieloma atrakcjami dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

W sobotę 28 września o godz. 11.00 rozpocznie się turniej piłkarski drużyn młodzieżowych w wieku 14-18 lat. Czterosobowe zespoły organizatorzy zapraszają do zapisywania się w punkcie zbiórki przy Szkole Podstawowej nr 32 (ul. Tetmajera). Na niedzielę zaplanowano Bieg Kośminka na dystansie 5 km. Start o godz. 15.00 przy ul. Sulisławickiej/Tetmajera. Zapisy zainteresowanych przyjmowane będą od godz. 14.00 w punkcie startu.

Inicjatywa organizowana jest przez Radę Dzielnicy Kośminek oraz Fundację Aktywności Obywatelskiej w ramach projektu „Akcja – Aktywizacja” współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej, Miasto Lublin oraz IBM Polska Sp. z o. o.