W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Leśna „piątka” w sam raz na wakacyjny sprawdzian formy!

12.07.2019

W poniedziałek, 15 lipca nad Zalewem Zemborzyckim odbędzie się piąta już edycja biegu CITY TRAIL onTour Lublin. To wakacyjna odsłona największego cyklu zawodów przełajowych w Polsce – Grand Prix CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden.

Start biegu głównego na 5 km będzie odbywał się o godz. 19:00. Od 17:30 będą trwały zawody dla dzieci i młodzieży na dystansach od 300 m do 2 km. Trasa prowadzi leśnymi ścieżkami. Jest urozmaicona – szczególnie w pierwszej części, przebiegającej wzdłuż Zalewu. Na uczestników czeka kilka podbiegów, trochę piasku, korzeni. Ścieżka jest dość kręta, zatem dobra koordynacja jest tutaj dodatkowym atutem. Start i meta są zlokalizowane w tym samym miejscu – w okolicy Kempingu Dąbrowa. Każdy biegacz otrzyma na mecie pamiątkowy medal, a najlepsi zostaną nagrodzeni bezpośrednio po zakończeniu rywalizacji. Na mecie będzie czekać również bufet z wodą, napojem regeneracyjnym, owocami i słodkimi przekąskami.