W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Mistrzyni świata w szkole - Aleksandra Rudzińska

16.10.2018

Przed nami kolejna wizyta gwiazdy sportu w lubelskiej szkole. Tym razem uczniów odwiedzi Aleksandra Rudzińska - mistrzyni świata we wspinaczce sportowej. Spotkanie odbędzie się w dniu 17 października o godz. 09:45 w Szkole Podstawowej Skrzydła w Lublinie (ul. Jutrzenki 22). 24-letnia zawodniczka reprezentuje klub KW Kotłownia Lublin. Wstęp jest bezpłatny - zapraszamy!

Spotkanie z Mistrzynią, która na tegorocznych Mistrzostwach Świata w Innsbrucku zdobyła złoty medal we wspinaczce sportowej na czas, potrwa ok. 1,5h. Aleksandra Rudzińska zdradzi jakie emocje towarzyszyły jej podczas walki o tytuł oraz jak długą drogę przebyła, aby być na samym szczycie. Nie zabraknie oczywiście emocji - na koniec uczestnicy udadzą się na ściankę wspinaczkową, gdzie pod okiem gościa uczniowie będą mogli spróbować swoich sił.

Spotkanie organizowane jest w ramach projektu Aktywny Uczeń, realizowanego ze środków Budżetu Obywatelskiego Miasta Lublin na rok 2018.