W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Nadchodzi Wielki Finał!
12.04.2022

Przed nami wielki finał Energa Basket Ligi Kobiet z udziałem naszej drużyny. Podczas spotkania wyjazdowego nasze koszykarki uległy zespołowi BC Polkowice. W serii gier do trzech zwycięstw zielono-białe przystąpią do rywalizacji w Lublinie z bilansem 0-2. Walka o złoto rozpocznie się w środę o godz.20.30 w Hali Globus.

Publiczność dodaje skrzydeł, dlatego nie może zabraknąć waszego wsparcia podczas najbliższych meczów. Bilety na spotkania domowe są do nabycia w sklepie internetowym AZS UMCS Lublin oraz przed rozpoczęciem spotkania w kasach biletowych hali Globus. Dzieci do 7 lat wchodzą za darmo. Bilety ulgowe przysługują studentom do 26 roku życia, osobom po 65 roku życia oraz wszystkim posiadaczom Lubelskiej Karty Miejskiej. Do zobaczenia w Hali Globus!