W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Otwarty trening biegowy na stadionie lekkoatletycznym

26.09.2018

Zachęcamy do biegania w grupie! Trening rozpocznie się 26 września o godzinie 18:30 na stadionie lekkoatletycznym przy al. Piłsudskiego 22. Na zajęcia zapraszamy wszystkich, którzy chcą skupić się nad poprawą sprawności ogólnej, będą również elementy pracy na siłą biegową, szybkością oraz wytrzymałością, czyli pełen pakiet każdego mocnego biegacza, któremu niestraszne są kontuzje. Kolejny trening za tydzień, 3 października.

Treningi organizowane są wspólnie z grupą Lublin Biega, prowadzone są przez 2 trenerów: Dariusza Skurę oraz Michała Płechę - zwycięzcę trzeciej edycji biegu MILA na START. Zajęcia na stadionie lekkoatletycznym dostępne są absolutnie dla każdego, zarówno dla doświadczonych biegaczy, jak i tych stawiających swoje pierwsze biegowe kroki. Na najbardziej wytrwałych będą czekały ciekawe niespodzianki.

Przypominamy, że przez cały tydzień stadion dostępny jest dla mieszkańców zgodnie z harmonogramem:

  • sesja poranna: wtorek - sobota - godz. 8:00 - 10:00
  • sesja popołudniowa: poniedziałek - piątek - godz. 18:30 - 20:30
  • sobota: godz. 13:00 - 20:00
  • niedziela: godz. 10:00 - 20:00

Przypominamy, że ww. godzinach udostępnione są także szatnie i natrysk.