W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Trzymajmy kciuki za naszego zawodnika!

22.10.2019

W dniach 21 do 26 października  w stolicy Bośni i Hercegowiny  w Sarajewie reprezentanci Polski startować będą w Mistrzostwach Świata WAKO w kickboxingu w light contact, K-1 Rules i low kick. Razem z reprezentacją Polski na mistrzostwa pojechał zawodnik Sportowego Klubu Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej Jakub Kalinowski. Jakub startuje w kategorii -84 kg w wersji Light-contact, a w tej wadze jest 15 zawodników. Losowanie dla naszego zawodnika nie było najszczęśliwsze, gdyż w pierwszej walce trafił na najwyżej notowanego w rankingu WAKO zawodnika w tej formule.

Jakub Kalinowski będzie walczył we wtorek 22 października o godz. 15:36 - 15:48 w walce nr 19 na Tatami 1

2 LC 035 S M -84 kg (2)

KALINOWSKI JAKUB (POL)

RMADAN AL-AMIN (GER) 

Trzymajmy kciuki!
link do transmisji