W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Uroczyste gratulacje dla Złotej Roxy!

13.06.2019

W dniach 10-11 maja br. w Dopiewie, UKS Roxa uczestniczył w Finale Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych w piłce ręcznej. Finałowy mecz pomiędzy UKS Pantery Dopiewo a naszą drużyną zakończył się wynikiem 25:36 dając pewne zwycięstwo i mistrzowski tytuł naszym zawodniczkom!

Z tej okazji, 13 czerwca br. w Trybunale Koronnym listy gratulacyjne i pamiątkowe albumy wręczyła zawodniczkom i trenerom Beata Stepaniuk-Kuśmierzak - Zastępca Prezydenta ds. Kultury, Sportu i Partycypacji.

Przedstawiamy skład zwycięskiej drużyny:
Zgrzebnicka Kamila - bramkarka
Śliwińska Oliwia - bramkarka
Kawka Amelia - SMS
Lemiech Kinga - SMS
Jasińska Julia  - SMS
Dąbska Julia - SMS
Zdziebłowska Laura -SMS
Zając Julia
Suwała Ewa
Szuster Kinga
Gałan Paulina
Kalisiak Olga
Krysiak Julia
Zarychta Łucja
trenerzy:
Tadeusz Więcek
Waldemar Czubala
Jeszcze raz gratulujemy!