Serwis Lublin.eu używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.Zamknij

 

 

CWSML - logo

Drukuj stronę do PDF Wielkie święto jeździectwa w Lublinie

12.02.2018

W tym tygodniu w Lublinie odbędzie się jedna z największych i najważniejszych imprez jeździeckich w tej części Polski – CAVALIADA Lublin 2018. Międzynarodowa obsada, konkursy w randze CSI2*, bogata oferta sprzętu i akcesoriów jeździeckich, a do tego widowiskowe pokazy i wiele innych atrakcji - tak w skrócie można opisać wydarzenie jeździeckie, które prezentuje różnorodność dyscyplin hippicznych.

W tym roku na starcie zobaczymy 140 jeźdźców z 15 krajów w tym z Belgii, Estonii, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Kirgistanu, Łotwy, Litwy, Holandii, Norwegii, Rumunii, Rosji, Szwecji i Ukrainy. Wśród gości zagranicznych nie zabraknie gwiazd takich jak Ales Opatrny z Czech, który w zeszłym roku wygrał Grand Prix Lublina, Andre Plath z Niemiec, Andrius Petrovas z Litwy czy Vladimir Beletskiy z Rosji. Z pierwszej dziesiątki rankingu Polskiego Związku Jeździeckiego będą prawie wszyscy: mistrz Jarosław Skrzyczyński, Krzysztof Ludwiczak, Michał Kaźmierczak, Wojciech Wojcianiec, Maksymilian Wechta, Adam Grzegorzewski, Jan Bobik i Mściwoj Kiecoń. Kulminacyjnym punktem zmagań skoczków będzie PKO Grand Prix, które odbędzie się w niedzielę o godzinie 13.00.

Szósta edycja CAVALIADY Lublin odbędzie się na terenie Targów Lublin, ul. Dworcowa 11 w dniach 15-18 lutego 2018 r. Wydarzenie zaplanowane w Lublinie jest częścią cyklu CAVALIADA Tour - pucharowych zawodów o charakterze sportowym z udziałem polskich i międzynarodowych zawodników. Bilety dostępne są na stronach on-line i w punktach stacjonarnych. Więcej informacji: http://www.cavaliada.pl/pl/bilety/bilety_cavaliada_lublin/.

Centrum Wolontariatu Sportowego Miasta Lublin

Zgłoś problem

X

Zauważyłeś niepoprawne działanie strony lub nieaktualne dane? Zgłoś to korzystając z poniższego formularza.

(wpisz wynik słownie)