W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Wiosenna Dycha - bieg na 10 km!

Wiosenna Dycha - bieg na 10 km!
11.04.2022

Wiosenna Dycha to bieg na dystansie 10 km, który odbędzie się 24 kwietnia 2022 r. ze startem i metą nad Zalewem Zemborzyckim w Lublinie. Trasa posiada atest PZLA, a jej przebieg jest dobrze znany lubelskim biegaczom z poprzednich edycji biegów z cyklu Cztery Dychy do Maratonu. W biegu może wziąć udział osoba, która najpóźniej w dniu rozgrywania zawodów (tj. 24.04.2022) będzie miała ukończone 16 lat.

Zapisy na bieg są prowadzone poprzez serwis Pokochaj Bieganie w Lublinie. W celu zapisania się na bieg należy założyć indywidualne konto, a następnie wypełnić formularz zgłoszeniowy. 

 OPŁATA STARTOWA

Opłata startowa za udział w biegu Wiosenna Dycha wynosi:

  • III termin: w terminie działania Biura Zawodów – 50 złotych (w tym terminie opłaty będą przyjmowane jedynie gotówką w Biurze Zawodów pod warunkiem, że limit zgłoszeń nie zostanie wyczerpany w okresie zapisów.internetowych).

W dniu biegu zapisy nie będą prowadzone.  Szczegółowe informacje na stronie biegu.

Biuro Zawodów (BZ) zostanie zlokalizowane na terenie Ośrodka Słoneczny Wrotków i będzie czynne w następujących dniach i godzinach:

  • 23 kwietnia 2022 r. (sobota) w godzinach 11:00 – 17:00
  • 24 kwietnia 2022 r. (niedziela) w godzinach 07:00 – 12:15

Każda osoba, biorąca udział w biegu musi zostać zweryfikowana w biurze zawodów i odebrać swój pakiet startowy. Aby odebrać pakiet startowy należy okazać dokument ze zdjęciem potwierdzający tożsamość. Istnieje możliwość odbioru pakietu startowego przez inną osobę – w tym celu wymagane jest upoważnienie. W imieniu osób niepełnoletnich pakiet startowy odbiera rodzic lub opiekun prawny.