Serwis Lublin.eu używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Zapraszamy na bezpłatne zajęcia sportowo-rekreacyjne!

13.02.2018

Przed nami kolejny rok pełen sportowych emocji oraz zajęć sportowo-rekreacyjnych dla wszystkich mieszkańców Lublina. Wznawiamy zajęcia Aktywny Student, Aktywny Uczeń i Aktywny Lublin i zapraszamy na bezpłatne zajęcia sportowo-rekreacyjne. Projekty te wygrały głosowanie na projekty zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego Miasta Lublin na rok 2018.

Zaraz po zakończeniu sesji studenci będą mogli ćwiczyć boks lub kick boxing, grać w futsal, badmintona, piłkę siatkową, wspinać się i trenować trójbój siłowy.

W ramach projektu Aktywny Uczeń na młodszych uczestników czeka bubble football, wspinaczka sportowa, zajęcia na trampolinach, squash, tenis, zajęcia ze sztuk walki. Młodzież ma do wyboru m.in.: ergometr wioślarski, fitness, paintball, siłownię i wspinaczkę sportową.

Na mieszkańców czeka m.in.: aqua aerobic, latino mama, trening funkcjonalny, salsa, zumba, pole dance i gimnastyka dla seniora.

Zapisy prowadzone są przez internet. Więcej informacji i szczegółowe grafiki zajęć znajdują się na stronie: Projekty sportowe realizowane w ramach Budżetu Obywatelskiego 2018.


A tak wyglądały zajęcia w 2017 roku.

 

 

Lato w mieście 2018