W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Lubelska Karta Turysty

Banner Karta Turysty

Lubelska Karta Turysty to produkt przeznaczony dla osób aktywnych, chcących skorzystać z oferty turystycznej, kulturalnej oraz gastronomicznej Lublina.
Z Kartą Turysty bezpłatnie zwiedzisz wszystkie lubelskie muzea i większość atrakcji turystycznych miasta. Dostaniesz również zniżki w niektórych restauracjach, hotelach czy sklepach z pamiątkami. Przy wyborze pakietu z komunikacją miejską możesz bezpłatnie jeździć komunikacją miejską.

Karta dostępna jest w wersjach: 24 i 72 godzinnej, normalnej i ulgowej z komunikacją miejską lub bez.

Korzyści przy zakupie Karty:

  • 24 godzinnej, normalnej – oszczędzasz 57 złotych
  • 24 godzinnej, ulgowej – oszczędzasz 47 złotych
  • 72 godzinnej, normalnej – oszczędzasz 55 złotych
  • 72 godzinnej, ulgowej – oszczędzasz 57 złotych

Więcej informacji dot. karty na www.lublincard.eu/pl

Kartę możesz kupić w sklepie internetowym na: www.lublincard.eu/pl/kup-karte lub w wybranych punktach:

Lubelski Ośrodek Informacji
Turystycznej i Kulturalnej

ul. Jezuicka 1/3, Lublin,
tel.:+48 81 532 44 12, info@loitik.eu

Punkt Informacji Turystycznej
w Porcie Lotniczym Lublin

ul. Króla Jana III Sobieskiego 1, Świdnik,
tel.:+48 81 532 44 12, info@loitik.eu


Aplikacja Turystyczny Lublin.
Aplikacja zaprowadzi nas do zabytków, muzeów, restauracji, odwiedzimy kina, muzea, teatry, a także odkryjemy lubelską architekturę. Każde przedstawiane miejsce posiada opis, materiał zdjęciowy oraz przyporządkowanie na mapie. Aplikacja spełnia rolę rzetelnego, na bieżąco aktualizowanego informatora o wydarzeniach w mieście. W kalendarzu aplikacji sprawdzić można informacje o odbywających się w mieście koncertach, spektaklach teatralnych, wydarzeniach sportowych, wystawach artystycznych oraz wielu innych fantastycznych imprezach. Korzystając z aplikacji warto wybrać się także na spacer z audioprzewodnikiem po Starym Mieście. W rozbudowanej bazie miejsc obok atrakcji turystycznych można znaleźć bazę gastronomiczną, noclegową, a także miejsca sprzyjające uprawianiu sportów, rekreacji czy też rozrywce.

Aplikacja działa zarówno w trybie offline, jak i online. Intuicyjny interfejs pozwala szybko znaleźć interesujące nas informacje, a dzięki lokalizacji GPS użytkownik z łatwością namierzy wybrane obiekty i wydarzenia.

Dowiedz się więcej o aplikacji Turystyczny Lublin.