W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Ogólnopolska kampania społeczna "Na Zdrowie"

Ogólnopolska kampania społeczna "Na Zdrowie"
14.09.202311:18

W dniu 13 września 2023 r. rozpoczęła się ogólnopolska kampania społeczna pod hasłem "Na zdrowie". Kampania zainicjowana została przez Krajowe Centrum Przeciwdziałania Uzależnieniom, natomiast bezpośrednim realizatorem akcji jest Fundacja Poza Schematami.

Przekazy kampanii przygotowane są przez zespół ekspercki i skierowane do osób dorosłych, a poszczególne treści będą adresowane do wybranych odbiorców np. do rodziców, kobiet w ciąży, czy seniorów. Poszerzają one wiedzę o ryzykach związanych z używaniem alkoholu, jednak odmiennie niż większość kampanii tego typu, kładą nacisk głównie na korzyści związane z jego odstawieniem, przynajmniej na jakiś czas, a mniej na wywołane przezeń szkody i zagrożenia. Odzwierciedla to hasło kampanii "Każdy dzień na moją korzyść".

Szczegółowe informacje dotyczące akcji dostępne są w załącznikach do niniejszej informacji oraz na dedykowanej stronie internetowej kampanii.

Zapraszamy do zapoznania się z kampanią oraz prezentowanymi materiałami informacyjnymi.

Pliki do pobrania