W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Bezpłatny wstęp dla uczniów i obywateli Ukrainy!

Bezpłatny wstęp dla uczniów i obywateli Ukrainy!
13.04.2022

Po raz ostatni w sezonie 2021/22 zapraszamy kibiców do wspierania Czerwono-Czarnych głośnym dopingiem z trybun. Bezpłatne bilety na mecz Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - WKS Śląsk Wrocław czekają na uczniów do 18 roku życia (do odebrania w kasach po okazaniu dokumentu legitymacji szkolnej, dowodu osobistego lub paszportu). Obywatele Ukrainy przebywający w Lublinie również mogą obejrzeć mecz bezpłatnie, wystarczy, że odbiorą bilet w kasach Hali Globus. Spotkanie rozpocznie się 13 kwietnia o godz.17.30.

Stacjonarna sprzedaż biletów:

  • od godziny 15.30 - w kasie nr 1
  • od 16.30 - w pozostałych.

Sprzedaż online na stronie eventim.pl.

Uwaga: Bilety na dzisiejsze spotkanie oraz karnety na mecze Startu Lublin będą uprawniać również do wejścia na mecz finałowy Energa Basket Liga Kobiet, który rozpocznie się o godzinie 20.30 pomiędzy zespołami Pszczółka Polski-Cukier AZS UMCS Lublin i BC Polkowice.

Запрошуємо громадян України, які перебувають у Любліні, взяти участь у сьогоднішньому матчі безкоштовно
Безкоштовний квиток можна отримати в касах Глобуса, які працюватимуть у такі години:

З 15.30 - каса No1
З 16.30 – решта.