W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Drukuj stronę do PDF LUK Politechnika Lublin - APP KRISPOL Września

Data rozpoczęcia 2019-09-14
Godzina rozpoczęcia 20:00
Data zakończenia 2019-09-14
Godzina zakończenia 22:00
Miejsce Hala MOSiR, Al. Zygmuntowskie 4
Organizator Lubelski Klub Przyjaciół Siatkówki
Udział Płatny
Koszt udziału 5 zł/10 zł

Zapraszamy wszystkich kibiców na pierwszy historyczny mecz w sezonie 2019/2020 w KRISPOL 1. Lidze Mężczyzn. W najbliższą sobotę 10 września o godzinie 20:00 w Hali MOSiR przy Al. Zygmuntowskich 4 podejmiemy brązowych medalistów tych rozgrywek z ubiegłego sezonu, zespół APP KRISPOL Września. Cel? Oczywiście zwycięstwo! Wierzymy, że z Waszym dopingiem zdecydowanie łatwiej będzie o pierwsze trzy punkty w Lublinie.

Bilety na to spotkanie będzie można zakupić na godzinę przed rozpoczęciem meczu w kasie MOSiR, płatność tylko gotówką. Ceny biletów wynoszą: 5 złotych (ulgowy) oraz 10 złotych (normalny). Cały czas istnieje także możliwość zakupu karnetu na mecze domowe LUK Politechnika Lublin, który obejmuje nie tylko rozgrywki ligowe, ale także spotkania rozgrywane w ramach Pucharu Polski. Koszt karnetu wynosi: 50 złotych (ulgowy) oraz 100 złotych (normalny), który również można nabywać w kasie przed meczem lub zgłaszać chęć zamówienia na adres e-mail: