W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Apartamenty Browar Perła
Nazwa własna: Apartamenty Browar Perła
Adres: ul. Bernardyńska 15
Miejscowość: Lublin
Kod pocztowy: 20-109
Telefon: 667 997 103
Email:
Typ obiektu: Apartamenty
Dzielnica: Śródmieście
Cena za nocleg dla 2-óch osób: 200-300 zł
Bezpłatny parking: Tak
Strefa SPA: Nie

Obiekt Apartamenty Browar Perła został wpisany pod numerem 71 do Ewidencji innych obiektów, w których są świadczone usługi hotelarskie, prowadzonej przez Prezydenta Miasta Lublin.

Miejsce Inspiracji logo   IV Edycja Programu Miejsce Inspiracji 2016-201

APARTAMENTY Browar Perła położone są w zabytkowym kompleksie dawnego Browaru Vettera w bliskiej odległości Starego Miasta. W budynkach dzisiejszego Browaru Perła znajdują się komfortowe apartamenty o powierzchni od 25m2 do 62 m2. Nowoczesne pomieszczenia zaskakują otwartą przestrzenią, w której dominuje wielofunkcyjna kostka kryjąca, w której mieści się m.in.: kuchnia, toaleta, łazienka, oraz szafa. Większe apartamenty posiadają dodatkowe pokoje – sypialnie o stonowanej szarej kolorystyce, w których łóżka umieszczono na specjalnych podestach. Dla naszych gości oferujemy bezpłatny parking, dostęp do Internetu oraz powitalny zestaw Piwa Perła. Odwiedzający mają wyjątkową okazję skorzystania ze wszystkich atrakcji, jakie niesie ze sobą pobyt w historycznych obiektach należących do lubelskiego producenta piwa. Są to m.in. Perłowa Pijalnia Piwa - firmowy lokal Perła – Browary Lubelskie S.A., Podziemia Browaru – trasa zwiedzania po pomieszczeniach, w których jeszcze niedawno warzyło się piwo, letnie Kino Perła – plenerowe pokazy filmowe zlokalizowane na dziedzińcu Browaru oraz wyjątkowe tereny zielone wokół Browaru, gdzie odbywają się liczne imprezy miejskie.