W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Arche Hotel Lublin
Nazwa własna: Arche Hotel Lublin
Adres: ul. Zamojska 30
Miejscowość: Lublin
Kod pocztowy: 20-105
Adres www: archehotellublin.pl
Telefon: 81 718 02 34
Email:
Typ obiektu: Hotel***
Dzielnica: Śródmieście
Cena za nocleg dla 2-óch osób: 200-300 zł
Bezpłatny parking: Nie
Strefa SPA: Tak

Lokalizacja hotelu jest jednym z najważniejszych jego atutów, w pobliżu znajduje się obiekt sportowy Aqua Lublin z basenem olimpijskim, Dworzec Kolejowy oraz przepiękne Stare Miasto. W niedalekiej odległości, zaledwie ok 1,5km znajduje się Lubelskie Centrum Konferencyjne a także Centrum Spotkania Kultur, w którym odbywają się najważniejsze wydarzenia w Lublinie.

Hotel Arche jest również najlepszą alternatywą dla wystawców czy organizatorów Lubelskich Targów – ponieważ obiekt jest najbliższą bazą noclegową.

W hotelu znajdują się 132 komfortowo urządzone pokoje i apartamenty. Na parterze usytuowane są sale konferencyjne wyposażone w nowoczesny sprzęt audiowizualny. Dla Gości dostępny jest parking hotelowy, restauracja oraz kawiarnia.

Do dyspozycji Gości jest także strefa wellness – salon masażu, saunę oraz siłownię.