W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Dom Małego Księcia
Nazwa własna: Dom Małego Księcia
Adres: ul. Lędzian 49 (boczna Nałęczowskiej)
Miejscowość: Lublin
Kod pocztowy: 20-828
Telefon: 81 53713 73 w godz. 8.30 – 16.00 (pon. – pt.), tel. 81 537 13 20, w godz. 16.00 – 22.00 (codziennie)
Email:
Typ obiektu: Pokoje gościnne
Dzielnica: Pozostałe dzielnice
Cena za nocleg dla 2-óch osób: poniżej 100 zł
Bezpłatny parking: Tak
Strefa SPA: Nie

Obiekt  Dom Małego Księcia został wpisany pod numerem 28 do Ewidencji innych obiektów, w których są świadczone usługi hotelarskie, prowadzonej przez Prezydenta Miasta Lublin.

Obiekt oferuje 50 miejsc w pokojach hotelowych usytuowanych na pierwszym piętrze Domu Małego Księcia przy ul. Lędzian 49 (boczna Nałęczowskiej). Pokoje są jedno -, dwu – i trzyosobowe z możliwością wstawienia dodatkowej dostawki dla dziecka. Wszystkie pokoje są ułożone parami i połączone wewnętrznym korytarzykiem w tzw. model studio. Na końcach korytarza znajduje się osobna toaleta i łazienka. W standardowym wyposażeniu pokoju znajdują się: łóżka z pościelą, szafa, biurko z lustrem, stolik, lodówka oraz wiszące półki. Do dyspozycji gości jest aneks kuchenny (kuchenka mikrofalowa, czajnik), sala jadalna (telewizor, komputer, Internet), żelazko, bezpłatny parking na terenie kompleksu.