W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Apartament PERFEKT
Nazwa własna: Apartament PERFEKT
Adres: ul. Czechowska 3/7
Miejscowość: Lublin
Kod pocztowy: 20-072
Telefon: 660 677 206
Email:
Typ obiektu: Apartamenty
Dzielnica: Śródmieście
Cena za nocleg dla 2-óch osób: 100-200 zł
Bezpłatny parking: Nie
Strefa SPA: Nie

Perfekt Apartament został wpisany pod numerem 134 do Ewidencji innych obiektów, w których są świadczone usługi hotelarskie, prowadzonej przez Prezydenta Miasta Lublin.

Perfekt Apartament został zaprojektowany i wykończony z myślą o Państwa wygodzie i komforcie mieszkania. Większość potrzebnych rzeczy odnajdziecie intuicyjnie w naszych wnętrzach. Wygodne i duże łóżko pozwoli Państwu odpocząć po trudach dnia, przestronna łazienka i praktyczna kuchnia spełni Wasze oczekiwania. Po posiłku możecie wybrać się na spacer po lubelskiej Starówce, to tylko kilka minut piechotą od naszego mieszkania. Szczególną uwagę przywiązujemy do przygotowania apartamentu na Państwa przyjazd. Czysta, wykrochmalona pościel, ręczniki, kosmetyki, kompletne wyposażenie kuchni to nasz znak firmowy i komfort naszych gości. Szczególną uwagę przywiązujemy do zapewnienia bezpieczeństwa związanego z COVID 19. Po każdym pobycie mieszkanie jest dezynfekowane i  wietrzone. Dużym atutem apartamentu jest dostępność bezpłatnego parkingu.