W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Samotny Wędrowiec – Witold Hadyński w Galerii Ratusz

28.03.201813:14

Autor wystawy Witold Hadyński, bardziej znany jako Samotny Wędrowiec to piechur, pasjonat i podróżnik. Jego motto: Poznaj swój kraj, zanim wybierzesz się do innego, to najlepsze posumowanie Jego fotografii, które możemy podziwiać aktualnie w lubelskim Ratuszu.

W. Hadyński zabiera nas w fotograficzną podróż po naszym regionie – Lubelszczyźnie. Wspólnie podziwiamy jego piękno, przyrodę, walory turystyczne oraz zabytki. Autor pasjonuje się fotografowaniem natury – przyrody nienaruszonej. Uchwyca za pomocą obiektywu wschody i zachody słońca. Od 2003 roku zwiedził 16 województw i ponad 3500 miejscowości, wędrując ponad 600 dni. Wszystkie swoje podróże skrupulatnie dokumentuje w księdze wyjazdowej. Wystawy i wernisaże, spotkania z miłośnikami przyrody są dla Witolda Hadyńskiego doskonałą okazją do ukazywania piękna naszego kraju i kart jego historii.

SAMOTNY WĘDROWIEC w Galerii Ratusz: marzec/kwiecień 2018