W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Sport jest dla Wszystkich! - wystawa fotograficzna w Galerii Ratusz

GALERIA RATUSZ

Osoby zainteresowane organizacją wystawy
 w Galerii Ratusz,
prosimy o osobisty kontakt:
Urząd Miasta Lublin
Plac Króla Łokietka 1
20-109 Lublin
pokój nr 14

Sport jest dla Wszystkich! - wystawa fotograficzna w Galerii Ratusz
17.10.201909:28

W Galerii Ratusz została otwarta wystawa pt.: Sport jest dla Wszystkich! Na ekspozycję składają się zdjęcia dokumentujące pełne emocji momenty, których świadkami byli kibice wydarzeń sportowych odbywających się w naszym mieście.

Ze względu na doskonałe warunki na miejskich obiektach zostały zorganizowane zawody z udziałem najlepszych zawodników, a Lublin miał zaszczyt być gospodarzem Mistrzostw Świata U20 w piłce nożnej, Mistrzostw Polski U23 w lekkiej atletyce czy Zimowych Mistrzostw Polski w pływaniu. Żużel, lekkoatletyka, piłka nożna, koszykówka, siatkówka, kolarstwo tandemowe, piłka ręczna, rugby, pływanie, wspinaczka sportowa - Lublin może być dumny ze swoich Mistrzów w każdej z tych dyscyplin.

Sport jest dla Wszystkich dlatego Miasto Lublin wspiera również aktywność sportową dzieci i młodzieży poprzez realizację specjalnych programów takich jak: "Umiem pływać", „Lokalny Animator Sportu” czy "Sportowy Talent". Młodzi zawodnicy rywalizują na nowoczesnym stadionie podczas Czwartków lekkoatletycznych i Współzawodnictwa Sportowego Szkół Miasta Lublin. Utytułowani sportowcy odwiedzają uczniów w szkołach i przedszkolach. To szansa na spotkanie prawdziwych Mistrzów, którzy godnie reprezentują nasze miasto na arenach krajowych i międzynarodowych.

Wystawę można oglądać w Galerii Ratusz do 4 listopada br.