W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Firma NOYEN rozbudowuje swój zakład i zwiększa produkcję

Firma NOYEN rozbudowuje swój zakład i zwiększa produkcję
09.09.202111:54

W pierwszym etapie inwestycji rozbudowana zostanie hala produkcji urządzeń. Rozbudowa infrastruktury ma służyć zwiększeniu produkcji, co stanowi odpowiedź na rosnące zainteresowanie maszynami NOYEN. Kolejny etap inwestycji obejmie budowę nowej hali produkcji chemii przemysłowej oraz usług mycia przemysłowego, a także budynku biurowego. Powstanie prawie 7000 m2 powierzchni produkcyjno-laboratoryjnej. Realizacja przedsięwzięcia potrwa przez najbliższe 3 lata, a jej szacowany koszt to 30 milionów złotych.

Nowa inwestycja wynika z dynamicznego rozwoju NOYEN. Tworzymy dla przemysłu kompleksowe i nowoczesne rozwiązania, które pozytywnie wpływają na jakość i wydajność produkcji naszych klientów. W związku z rosnącym zainteresowaniem rozwiązaniami NOYEN chcemy zwiększyć naszą produkcję oraz rozpocząć realizację nowych projektów z zakresu mycia przemysłowego – mówi Zbigniew Kurant, prezes NOYEN.

Inwestycja jest związana z planem uruchomienia produkcji innowacyjnych urządzeń myjących NOYEN® iCleaning Machine wyposażonych w układ do automatycznego przygotowania próbek zanieczyszczeń kąpieli oraz funkcję autodiagnostyki. Obecnie NOYEN dostarcza już urządzenia i preparaty myjące klientom produkującym części do pojazdów światowej sławy marek takich jak Mercedes czy Volkswagen. To przedsięwzięcie ma otworzyć firmie drzwi do współpracy z kolejnymi klientami zagranicznymi i umocnić jej pozycję na rynku międzynarodowym. Inwestycja ta będzie mieć również istotne znaczenie dla lokalnego rynku pracy. W związku z rozbudową infrastruktury firmy planowane jest utworzenie nowych stanowisk w przestrzeni produkcyjnej, a także laboratoryjnej.

By móc tworzyć innowacyjne produkty potrzebujemy większej przestrzeni i większego zespołu. W związku z tym planujemy wzrost zatrudnienia. Z pewnością jest to dobra wiadomość dla mieszkańców Lublina i okolic – chcemy utworzyć stanowiska dobrze płatnej pracy przy unikatowych w skali naszego kraju projektach – mówi Zbigniew Kurant, prezes NOYEN.

NOYEN to polska firma dostarczająca innowacyjne i kompleksowe rozwiązania mycia przemysłowego. Filary działalności spółki to urządzenia myjące, preparaty chemiczne, usługi laboratoryjne i doradcze, a także serwis urządzeń. NOYEN skupia się na wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań stanowiących odpowiedź na potrzeby klientów. Firma wykorzystuje technologie Przemysłu 4.0, co ma na celu optymalizację procesów produkcyjnych. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej.

Nasze projekty