W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Nagroda Made in Poland 2021 dla Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie

Nagroda Made in Poland 2021 dla Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie
13.07.202108:54

Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie zdobył nagrodę Made in Poland 2021 za prowadzenie badań aplikacyjnych, wprowadzanie nowoczesnych rozwiązań do gospodarki oraz istotny wpływ na rozwój polskiego szkolnictwa wyższego. JM Rektor prof. dr hab. Krzysztof Kowalczyk odebrał przyznaną nagrodę podczas uroczystej Gali, zorganizowanej w ramach II edycji Kongresu „Made in Poland”, organizowanego przez Polską Agencję Przedsiębiorczości w dniach 1-2 lipca 2021 r. w Berlinie.

Celem Kongresu jest eksponowanie potencjału polskich producentów, dystrybutorów, usługodawców oraz instytucji, mających istotny wpływ na kształt i rozwój polskiej gospodarki. W tegorocznej edycji Kongresu udział wzięli przedstawiciele organizacji pracodawców, przedsiębiorców, naukowców i dyplomatów, którzy debatowali w kilku panelach tematycznych nad zagadnieniami takimi jak: polski sukces makroekonomiczny na tle innych członków UE, miejsce Polski jako coraz powszechniejszego celu niemieckich inwestycji, unijna polityka klimatyczna i energetyczna jako szansa dla handlu i inwestycji modernistycznych w Polsce, promocja polskich firm sektora cyfrowego i polskich innowacji przemysłowych.

Więcej o nagrodzie oraz samym Kongresie na stronie internetowej Uniwersytetu Przyrodniczego.

Nasze projekty