W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Platforma Startowa – Unicorn Hub szansą na rozwinięcie własnego biznesu
24.06.201910:23

Obecnie 20 startupów z Polski Wschodniej realizuje program inkubacji w Platformie Startowej Unicorn Hub. Dzięki wsparciu ekspertów branżowych oraz menadżerów inkubacji zespoły projektowe intensywnie pracują nad przygotowaniem swoich produktów/usług, do wprowadzenia na rynek.

Warsztaty organizowane w ramach programu inkubacji zmuszają nas do maksymalnego wykorzystania czasu do pracy nad pomysłem, dokumentacją i wymogami formalnymi, na które brakuje czasu w życiu codziennym. Natomiast największą korzyścią jest możliwość pracy z szeregiem ekspertów, którzy weryfikują projekt, a to z kolei prowadzi do doprecyzowania pomysłu – mówi Michał Pilch, przedstawiciel startupu BSafer.

28 lipca 2019 roku mija termin składania wniosków z pomysłami biznesowymi w ramach II rundy naboru do programu inkubacji Platformy Startowej Unicorn Hub.

Głównym celem projektu jest wsparcie rozwoju innowacyjnych startupów funkcjonujących na terenie Polski Wschodniej. Platforma „Unicorn Hub” to kompleksowy program inkubacji, w ramach którego pomysłodawcy otrzymują m.in. wsparcie organizacyjne, przestrzeń do pracy, mentoring, obsługę księgową, obsługę prawną, doradztwo podatkowe, podstawowe wsparcie marketingowe oraz dostęp do warsztatów z zakresu wystąpień publicznych, przygotowania prezentacji na sesje pitchingowe. Ogromną korzyścią dla pomysłodawców jest współpraca z ekspertami branżowymi, którzy pomogą w dopracowaniu modeli biznesowych, weryfikacji pomysłu, możliwości finansowania czy usług rozwojowych niezbędnych do opracowania MVP - mówi Jacek Korzeniak – Kierownik Projektu z Fundacji „OIC Poland” w Lublinie.

W ramach Platformy oprócz możliwości zdobycia grantu na realizację tego przedsięwzięcia otrzymaliśmy pomoc ekspertów branżowych, świetny ekosystem, pełne wsparcie jeżeli chodzi o doradztwo, ekspertyzy, analizy oraz poznaliśmy świetnych ludzi – mówi Jeremi Zgierski przedstawiciel start-upu Prevlly sp. z o.o.

W ramach projektu „Platforma Startowa - Unicorn Hub” mogą być zgłaszane projekty z zakresu specjalizacji: IT / ICT, Medycyna / Zdrowie Publiczne, Smart City / Transport. Wyselekcjonowane innowacyjne przedsięwzięcia maja szansę na grant w wysokości do 800 tys. na wprowadzenie produktu lub usługi na rynek lub też szansę na pozyskanie kapitału prywatnych inwestorów. Pomysłodawcy mogą uzyskać dodatkowe informacje telefonicznie (81) 710-46-30 lub wysyłając e-mail: .

Nasze projekty