W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Podróż zabytkowym autobusem po gospodarczym Lublinie

Podróż zabytkowym autobusem po gospodarczym Lublinie
25.09.202309:26

Kolejny specjalny przejazd z cyklu „Poznaj Gospodarczy Lublin” odbędzie się w najbliższy piątek (29 września). Z aktualnej oferty skorzystają nauczyciele szkół ponadpodstawowych w Lublinie. Warunkiem udziału w bezpłatnych wycieczkach jest wcześniejsza rejestracja.

– Przed nami kolejna podróż po gospodarczej mapie Lublina, na którą wyjątkowo zapraszamy nauczycielki i nauczycieli lubelskich szkół. Świadomość możliwości rozwoju kariery i znajomość przedsiębiorstw tworzących potencjał gospodarczy Lublina, może mieć kluczowe znaczenie dla młodych na drodze wyboru dalszego kształcenia i zawodowej przyszłości – mówi Krzysztof Żuk, Prezydent Miasta Lublin.

Na trasie przejazdu, uczestnicy będą mieli możliwość poznania historii lubelskich przedsiębiorstw oraz profilów firm prowadzących działalność gospodarczą w Lublinie. Przejazd wyrusza 29 września o godz. 11.00 z przystanku MPK Tarasy Zamkowe 03 przy al. Tysiąclecia i prowadzi przez: ul. Mełgiewską, ul. Metalurgiczną, obwodnicę miasta, al. Witosa, następnie przez ul. Moritza, Vetterów, Doświadczalną, Józefa Franczaka „Lalka”, Dekutowskiego, Grygowej, Plewińskiego, Spiessa (nawrót na pętli), Plewińskiego, Grygowej, Dekutowskiego, Drogę Męczenników Majdanka, Krańcową, Wrotkowską, Krochmalną, Stadionową, Lubelskiego Lipca '80, Zamojską, Lubartowską i al. Tysiąclecia. Przejazdy zakończą się na przystanku Tarasy Zamkowe 03.

Warunkiem udziału w bezpłatnych przejazdach jest rejestracja na stronie gospodarczy.lublin.eu.

Organizatorem przejazdów jest Miasto Lublin w partnerstwie z Zarządem Transportu Miejskiego w Lublinie oraz Miejskim Przedsiębiorstwem Komunikacyjnym Lublin Sp. z o.o.

Nasze projekty